Tuesday , June 25 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN NJË PJESË E ULQINIT PA RRYMË

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info është njoftuar se të enjten, me 15 mars, pa rrymë do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej në 08 deri në 14: një pjesë e Pinjeshit tek varrezat, zona tek hotelet “Mediteran”, Hollegro dhe kampet e Jadranit.

– në periudhën prej në 08 deri në 18 – Pistulla

Siç shtohet, këto punime kryhen me qëllim të furnizimit më cilësor dhe më të sigurt me energji elektrike.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top