Tuesday , October 20 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDISNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, më 4 qershor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 14 deri në 16 – Katërkolla me fshatrat përreth (ndërprerjet 30 minutshe në furnizim me energji elektrike),

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 18: Krytha, pompa në Këllezën, Këllezna Poshtë dhe Lartë,

– në periudhën prej orës 08 deri në 14 – rruga 28. Dhjetori në vendbanimin Gjerana.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top