Sunday , June 16 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË DHE UJË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 11 tetor, pa energji elektrike do të jenë:

– në periudhën prej orës 09 deri në 14 – Plazhi i Madh

– në periudhën prej 09 deri në 13 – pompat e ujit, për ç arsye një pjesë e qytetit do të jetë pa furnizim me ujë

– në periudhën prej orës 07:15 deri në 08:30 – Shtoji poshtë deri tek hoteli “Imperial”.

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45 – një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re pas Kopshtit “Solidariteti”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top