Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E ANËS SË MALIT

 

cedisPër shkak të punimeve në largëpërçuesin Shas (dega Selitë), nesër në periudhën prej orës 12 deri në 14:30, pa furnizim me energji elektrike do të mbes Selita, njoftohet nga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes.

Shtohet që për shkak të punimeve në largpërçuesin Brajshë (dega Rashtishë lartë), të njëjtën ditë në periudhën prej orës 8 deri në 13, pa furnizim me energji elektrike do të jetë Brajsha, Rashtisha lartë dhe poshtë dhe Curanajt.

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top