Saturday , May 25 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info u njoftua se të enjten, me 6 shtator, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08 deri në 12 do të jenë: Zogajt, Darza, Mali i Brisë, Shën Gjergji, Sutjeli, Qyrkajt, Kodrat e Dakajve dhe Reçi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top