Saturday , July 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektro-shpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info u deklarua se të enjten, me 8 nëntor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 11: Shtoji poshtë (Kampi Çek, autokampi Tomi, Ferialni, Ilinden dhe Qiroviqët),

– në periudhën prej oër 08:15 deri në 14: Një pjesë e Mëhallës së Re nga Kollarët deri tek Hoxhiqët,

– në periudhën prej oërs 09 deri në 15: Shtoji poshtë (qendra e Shtojit, Bregvija, Vendbanimi i Banja Llukës dhe Maxho 1).

– në periudhën prej orës 09 deri në 14: Vendbanimi i Beogradit dhe Pusi i Shtojit

Po ashtu shtohet se nga e mërkura deri të premten do të vendosen sahatet e ri elektronik në këto lokacione:

– Selitë

– Omera Zuberoviqa

-Kodra

-Braticë

-Totosh

 

 

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top