Tuesday , June 18 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, me 27 dhjetor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:30: hoteli “Mediteran” me rrethinë, Pinjesh (ndërtesa e Subashiqit me rrethinë), Supermarketi “Voli” dhe Gjeranat (ndërprerjet e përkohshme në këtë periudhë),

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:30: vendbanimet Kodra dhe Gaç, si dhe zona rreth Shoqatës Auto – Moto dhe Valdanosi (ndëprerjet e përkohshme në këtë periudhë),

– në periudhën prej orës 08:30 deri në 14:30 – Draginë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top