Wednesday , October 23 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të enjten, me 17 janar, në periudhën prej orës 08 deri në 14, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime: Krruçi, Hija, qendra e Shtojit, një pjesë e vendbanimit tek Bregvija dhe Lisna Borë 1.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top