Saturday , August 15 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 24 janar, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 14: Qyrkaj, Zogaj, Krruç dhe Hija në Krruç.
  • në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: një pjesë e vendbanimit Kodra përball Medresesë dhe Fraskanjeli.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top