Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, me 31 janar, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 15, do të jetë Shtegvasha poshtë dhe qendra e Shojit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top