Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info u njoftua se të enjten, me 14 shkurt, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 18: Gjerana dhe Bulevardi Teuta.

– në periudhën prej orës 08 deri në 11: Kravari Poshtë

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Krruç (vendbanimi tek Ulqini i Moçëm).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top