Sunday , June 16 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info deklaruan se të enjten, me 21 mars, pa energji elektrike, do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 18: Plazhi i Madh, Port Milena dhe një pjesë e Gjeranave.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Një pjesë e vendbanimit të Beogradit në Shtojin e Poshtëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top