Wednesday , August 4 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, më 13 qershor, pa energji elektrike do të jenë:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Gjerane, vendbanimi tek Rruga e Turizmit dhe Kalimani i Vogël,
  • Në periudhën prej orës 08 deri në 15: Kalaja, Supermarketi Voli, Kanali i Kripores, një pjesë e Gjeranave, Gjonza, Draginë, Sukubinë, Shtegvash, Kravari poshtë dhe lartë

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top