Friday , May 29 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info kanë njoftuar se të enjten, me 11 korrik, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08:30 deri në 14:30: Shtoji Poshtë, vendbanimi tek Kisha Katolike,

– në periudhën prej orës 08:30 deri në 10:30: Shtoji Poshtë, vendbanimi mbrapa hotelit „Imperial“ dhe tek autokampi „Toni“.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Shas.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top