Friday , September 25 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEIDS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 25 qershor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 07:30 deri në 18: një pjesë e vendbanimit Pistulla, një pjesë e vendbanimit Ulqini i Moçëm, Pistullë 2 (ndërprerje të përkohshme), Brajshë 1 dhe 2 dhe Fabrika e tapeteve.
  • në periudhën prej orës 08 deri në orën 15: Rana, Gjerana 1, rruga Spasoje Ivanoviq tek Kuqeviqët dhe Kravar Naltë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top