Thursday , October 1 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 6 gusht, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 13: Meraja, një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re tek Vila Pelivan.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Zogajt dhe një pjesë e vendbanimit Mali i Brisë Poshtë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top