Monday , September 21 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDISNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 13 gusht, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 14, do të jenë vendbanimet Kodra mas Shevronit dhe Kodra e Dakajve.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top