Thursday , October 22 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDISNga Sistemi Malazez i Elektroshpëndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 24 shtator, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 12: Shtoji Poshtë dhe Lartë, Ada e Bunës,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 14:30: Shtoji Poshtë – Rruga e Cetinës me rrethinë
  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Kollomza Poshtë dhe pompat e ujësjellësit në Bunë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top