Friday , November 27 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 22 tetor, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 07:30 deri në 15:00, do të jetë Shtoji Poshtë, nga autokampi “Tomi” deri ke hoteli “Imperial” dhe deri tek ish restoranti “Monako”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top