Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, më 25 shkurt, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 15, do të jenë: Rruga e Novi Sadit dhe e Rozhajes në qendër të Shtojit Poshtë, Brajshë, Kalimani, Rashtisha Poshtë dhe Lartë, Curanajt, Zogajt, Darza, Shën Gjergji, Qyrkajt, Sytjeli, Mali i Brisë Poshtë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top