Wednesday , April 24 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, me 17 Maj, pa rrymë do të jenë:

– në periudhën prej orës 12:45 deri në 13: Shtoji poshtë dhe lartë, Reçi, Ada e Bunës

– në periudhën prej orës 12:30 deri në 14:30: Plazhi i madh dhe Shtoji poshtë

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Cungu, Concordia, Fabrika e mobiljeve “Kurti” dhe një pjesë e vendbanimit Marnikoviq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top