Sunday , February 17 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 21 qershor, pa rrymë do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:30 – Shtoj – afër autokampit Tomi (ndërprerjet e përkohshme në furnizim me energji elektrike në këtë periudhë).

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:30 – një pjesë e Zogajve dhe Mali i Brisë Poshtë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top