Friday , May 24 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes CEDIS thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 5 qershor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 09: Një pjesë e Shtojit nga Maxha kah Ada e Bunës, Reç dhe Kodra e Dakajve.

– në periudhën prej orës 08 deri në 08:30: Vendbanimi i Banjallukës, Femiq, qendra e Shtojit, Bregija dhe një pjesë e vendbanimit Maxho.

– në periudhën prej orës 08 deri në 11: Shtegvashë, Kravar, Sukubinë, Gjonza dhe Draginë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top