Tuesday , September 29 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT DHE KRAJËS

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të enjten, me 10 tetor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 8 deri në 17: Shasi, Selita, Gjonzat, Amulli, Fraskanjeli, Dragina, Shtodra, Lisën Bore, Kravari Poshtë dhe Lartë.

– në periudhën prej orës 08:30 deri në 15: ndërprerjet afatshkurta në zonën e Komunës së Ulqinit dhe Ostrosti me kohëzgjatje 3 minuta.

– në periudhën prej orës 09 deri në 12: hotelet Otrant dhe Belvi, Gjeranat, Plazhi i Madh, Shtoji dhe Ada e Bunës.

– në periudhën prej orës 12 deri në 15: Shtoji dhe Ada e Bunës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top