Wednesday , October 23 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E ANËS SË MALIT

CEDIS logoSistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftoi Portalin Ul-info se të enjten, me 20 qershor, në periudhën pre orës 08 deri në 15, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Selitë, Shas, Gjonza, Draginë, Sukubinë, Shtegvash, Kravar Lartë, Kravar Poshtë, Fraskenjel, Amull dhe Lisnë Bore.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top