Monday , February 17 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të enjten, me 17 tetor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Qendra e qytetit tek Qendra për Kulturë, një pjesë e Merasë dhe pushimorja “Ferijalni” në Plazhin e Madh,

– në periudhën prej orë 08 deri në 17: Shasi, Selita, Sukubina, Gjonzat, Amulli, Fraskanjeli, Dragina, Shtodri, Lisën Bore, Kravari Poshtë dhe Lartë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top