Wednesday , May 22 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, me 15 shkurt, pa rrymë do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 11.30 deri në 14: Gjerana dhe Plazhi i madh,

– në periudhën prej 09 deri në 14: Shtoji i poshtëm dhe naltë, Reçi, Kodra e Dakajve dhe Ada e Bunës.

– në periudhën prej orës 8:30 deri në 14 – vendbanimi Kaliman.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top