Sunday , July 21 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E PLAZHIT TË MADH

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten me 24 mars, pa rrymë do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej ora 09 deri në 14:45: një pjesë e Pinjeshit tek varrezet, tek hoteli “Mediteran”, Hollegroja, kampet e Jadranit.

– në periudhën prej orës 08 deri në 12: një pjesë e vendbanimeve mbi dhe poshtë Përmendores, si dhe një pjesë e objekteve në Ranë (ndërprerje të përkohshme të rrymës në këtë periudhë).

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:30: Krytha (dalja kah Paleviqët).

– në periudhën prej orës 08 deri në 18 – fshatrat Pistullë dhe Zogaj,

– në periudhën prej orës 08 deri në 15 – Kalaja.

Në rast të kushteve të këqija klimatike punimet do të shtyhen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top