Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E ULQINIT

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të enjten, me 30 nëntor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë elektrike do të jenë:

– në periudhën prej orës 08:15 deri në 08:45 – Shtëpia e mallrave,

– në periudhën prej orës 9 deri në 9:30: ndërtesa e Policisë, Shërbimi i zjarrfikësve dhe zona përreth,

– në periudhën prej orës 09:45 deri në 10:15 – SH.F. “Marshall Tito”, Gjimnazi dhe një pjesë e Merasë,

– në periudhën prej 10:45 deri në 11:15 – ndërtesat e Igmanit, Idea, restoranti “Ponte”, T-com, furra “Europa” deri tek Venusi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top