Friday , September 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të enjten, me 6 dhjetor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 10 – një pjesë e vendbanimit Gjerana pas Shtëpisë së Shëndetit

– në periudhën prej orës 09 deri në 14:30 – Ndërtesat e Igmanit, Totoshi, Meraja, Mëhalla e Re, Pinjeshi dhe Qendra e Qytetit pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti Skrenderbe

– në periudhën prej orës 09 deri në 12 – Ura e Mrrkotit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top