Wednesday , June 3 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHES E ANËS SË MALIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 24 tetor, në periudhën prej orës 08 deri në 17, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Shas, Selitë, Sukubinë, Gjonza, Amull, Fraskanjel, Draginë, Shtodër, Lisën Bore, Kravar Poshtë dhe Naltë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top