Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN DHE TË MARTËN NJË PJESË E ULQINIT PA RRYMË

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, më 22 dhe 23 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

të hënën: në periudhën prej orës 08 deri në 15 – Kalaja

të martën: në periudhën prej orës 08 deri në 15 – Kalaja, në periudhën prej orës 12 deri në 16: Qendra e Ulqinit, Totoshi, Mëhalla e Re, një pjesë e Gjeranave, Kodrat, Bratica, Valdanosi, Krruçi, Rruga Nënë Tereza, një pjesë e Bulevardit Teuta, Voli, Kollomza, Pistulla, Gaçi, Mali i Brisë, Shën Gjergji, Sutjeli, Reçi dhe Kodra e Dakajve (ndërprerjet e përkohshme me kohëzgjatje 40 minutëshe).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top