Friday , November 27 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN DHE TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, më 23 dhe 24 nëntor, në periudhën prej orës 08 deri në 15, pa energji elektrike do të jetë vendbanimi Kodra dhe zona mbi Shkollën e Mesme “Drita”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top