Friday , March 5 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN DHE TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info thanë se të hënën dhe të martën, më 18 dhe 19 janar, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

Të hënën:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14: Një pjesë e vendbanimit Kodra tek autoservisi Milenium

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Rana përroni, vendbanimi tek restoranti Bela Vista, Brajsha, Kalimani, Rashtisha Poshtë, Rashtisha Lartë, Curanajt

Të martën:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Një pjesë e vendbanimit Kodra tek autoservisi Milenium, një pjesë e vendbanimit Kodra pranë rrugës së Kripores dhe Megjureçi.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Brajsha, Kalimani, Rashtisha poshtë, Rashtisha lartë, Curanajt.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top