Tuesday , December 10 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TE HENEN DHE TE MARTEN PA RRYME NJE PJESE E KOMUNES SE ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshperndarjes (CEDIS) per Portalin Ul-info kane njoftuar se te henen dhe te marten, me 5 dhe 6 gusht, pa energji elektrike do te jene vendbanimet:

  • ne periudhen prej ores 07:30 deri ne 15 – Shtodra (e hena me 5 gusht),
  • ne periudhen prej ores 07:30 deri ne 15 – Shasi (e marte me 6 gusht)
  • ne periudhen prej 08:30 deri ne 11:30: Brajsha, Kalimani, Curanajt, Llollajt dhe Rashtisha (e marte me 6 gusht)
  • ne periudhen prej 06 deri ne 07: Gjerana, Plazhi i Madh, Shtoji, Reci dhe Ada e Bunes (e marte me 6 gusht)

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top