Wednesday , September 30 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të hënën, me 20 janar, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 12: një pjesë e Ranës, rruga „Cafo Begu“.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re, rruga „Gjuro Gjakonoviq“ dhe Dragina.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top