Monday , September 21 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën, me 10 gusht, në periudhën prej orës 08 deri në 15, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: një pjesë e Zogajve, Darza, Mali i Brisë Poshtë, Shëngjergji, Qyrkajt, Sytjeli, Kodra e Dakajve dhe Reçi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top