Sunday , June 24 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË ADA DHE SHËNKOLLI

cedisPër shkak të punimeve të planifikuara në largpërçuesin (dega Shënkoll dhe Ada e Bunës), të hënën me 15 maj, në periudhën prej orës 09:00 deri në orën 17:30, pa furnizim me energji elektrike do të jenë konsumatorët nga zona e Shënkollit dhe Ada e Bunës, njoftohet për Portalin Ul-info nga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top