Tuesday , June 19 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË KRYTHA E ULQINIT DHE BRAJSHA

cedisPër shkak të punimeve në rrjetin me tension të ulët Krytha e Ulqinit, të hënën me 3 korrik, në periudhën prej orës 8 deri në orën 13, pa furnizim me energji elektrike do të mbesin konsumatorët rreth shkollës në Krythë, njoftohet nga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes.

Shtohet që të njëjtën ditë, në periudhë të njëjtë, për shkak të punimeve në rrjetin e tensionit të ulët Brajshë 3, pa furnizim me energji elektrike do të mbesin konsumatorët e fshatit të Brajshës kah xhamia, pjesa e Kasnecajve.

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top