Saturday , August 15 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të hënën, me 9 dhjetor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 15 – Shtodra,

– në periudhën prej 08 deri në 16:30 – Kravari Poshtë dhe Lartë dhe Shtegvashë.

– në periudhën prej orës 08 deri në 12:30: Totoshi, Ndërtesat e Igmanit, një pjesë e Mëhallës së Re dhe vendbanimi tek pompa e ujit në Mal të Bardh (ndërprerje të përkohshme në furnizim gjatë kësaj periudhe).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top