Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul info njoftuan se të martën, me 13 janar, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 16:30: Gjonza, Sukubinë, Draginë, Kravari Poshtë, Kravari Lartë, Shtegvashë, Fraskanjel, Amull, Shtodër dhe Lisën Bore.

– në periudhën prej orës 10 deri në 16: Shtoji Poshtë dhe Lartë.

– në periudhën prej osë 08 deri në 15: një pjesë e vendbanimit Krruç dhe një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top