Wednesday , October 21 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDISNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën, me 21 shtator, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 15, do të jenë vendbanimet:

  • Kollomza Poshtë dhe Lartë,
  • Shtoji Poshtë – tek autokampi “Tomi” dhe hoteli “Imperial”
  • një pjesë e vendbanimit Kalaja dhe Rana.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top