Saturday , January 19 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të hënën, me 6 nëntor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë në periudhën prej orës 08:00 deri në 14:30 do të jetë rruga pas SH.F. “Marshall Tito”, tek Janinoviqët dhe Vojvodiqët.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top