Thursday , May 23 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info thanë se të hënën, me 23 Prill, pa energji elektrike do të jenë:

  • në periudhën prej orës 8:15 deri në 14:30: vendbanimi Meraja dhe një pjesë e Totoshit
  • në periudhën prej orës 8:15 deri në 14:30: vendbanimi Totosh dhe një pjesë e Malit të Bardh.
  • në periudhën prej orës 8:15 deri në 14:30: një pjesë e vendbanimit në qendër të Shtojit

Sahatet e ri elektronik do të instalohen në:

23.04. – 24.04. : Krruç, rruga Budo Tomoviq, Braticë, Kodra.

24.04. – 27.04. : Krruç

Gjatë vendosjes së sahateve të ri, objektet ku do të bëhet instalimi do të jenë pa furnizim me energji elektrike prej orës 08 deri në 18.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top