Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të martën, me 3 dhjetor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej 08 deri në 11: Një pjesë e vendbanimit Kodra, Kollomza, Pistulla, Zogaj, Gaçi, Repetitori Mozhur, Darza, Shën Gjergji, Qyrkaj, Sytjeli, Kodra e Dakajve dhe Reçi.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Kravari Poshtë, Kravari Lartë dhe Shtegvasha.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top