Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT DHE OSTROSI

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të hënën, me 16 korrik, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 14:30, do të jetë Pistulla (një pjesë e vendbanimit tek objekti “Cerovo”).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top