Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info deklaruan se të hënën, me 19 nëntor, pa energji elektrike do të jenë:

– në periudhën prej orës 08 deri në 10: Pistullë, Zogaj, Kodra, repetitori në Mozhur, Kollomza, Gaçi, Darza, Shën Gjergji, Mali i Brisë dhe Sutjeli – ndërprerje të përkohshme në periudhën e përmendur.

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45 – Qyrkaj.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top