Friday , April 3 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË PJESË TË KOMUNËS SË ULQINIT DHE TIVARIT

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të hënën, me 22 janar, pa rrymë, në periudhën prej orës 11 deri në 14:45 do të jenë Ura e Mrrkotit, Leskovci, Kalimani i vogël, Megjureçi, Dabeziqët, Fusha e Mrrkotit dhe një pjesë e Krythës së Ulqinit. Po ashtu, në periudhën prej orës 9 deri në 13:30 – Krruçi, në drejtim të objektit të Ideas, si dhe në periudhën prej orës 8:30 – 14:30 – Krruçi kah xhamia.

Siç theksohet, punimet e përmendura kryhen me qëllim të furnizimit më cilësor dhe më të sigurt me energji elektrike. Në rast të kushteve të këqija atmosferike punimet do të shtyhen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top