Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË PJESË TË MËDHA TË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan se të hënën, me 27 nëntor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë do të jenë:

– në periudhën prej orës 9:15 deri në 9:45: një pjesë e Plazhit të vogël, Hollegroja dhe Kampet e Jadranit.

– në periudhën prej orës 10 deri në 10:30: një pjesë e Pinjeshit tek ndërtesa e Subashiqit

– Në periudhën prej orës 8:30 deri në 9: Rana, Prroni

– Në periudhën prej orës 10:45 deri në 11:15: një pjesë e vendbanimit mbi hotelin Albatros.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top