Sunday , June 24 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTEN KOLLOMZA PA ENERGJI ELEKTRIKE

CEDIS logoPër shkak të punimeve të planifikuara në rrjetit me tension të ultë Kollomzë, të marten me 4 prill, në periudhën prej orës 09 deri në orën 13, pa furnizim me rrymë elektrike do të jetë fshati Kollomzë në drejtim të Urës së Sarajit.

Punimet e përmendura kryhen me qëllim të furnizimit më cilësor dhe më të sigurt me energji elektrike. Në rast të kushteve të këqija meteorologjike punimet do të shtyhen për një ditë tjetër.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top